Ar įmanoma atgauti duomenis iš neveikiančio telefono?

Duomenų praradimas gali būti ypač skausmingas, ypač jei tai atsitinka neplanuotai dėl telefono gedimo. Ką daryti tokiu atveju? Ar galima atkurti duomenis iš neveikiančio telefono? Atsakymas yra „taip“, tačiau tai gali būti sudėtinga ir priklauso nuo to, kokie yra gedimo simptomai ir telefono būklė.

Fiziniai pažeidimai

Jeigu telefono negalima įjungti dėl fizinio pažeidimo, pvz., dėl to, kad jis buvo pamestas, paskendintas vandenyje arba kitaip sugadintas, reikia kreiptis į profesionalus duomenų atkūrimo paslaugas. Tai gali būti brangu, tačiau kartais tai yra vienintelis būdas atkurti duomenis iš fiziškai pažeisto prietaiso.

Programinės įrangos gedimai

Jei problema susijusi su programine įranga, pvz., jei telefonas neįsijungia arba įstrigo per atnaujinimo procesą, galbūt galėsite atkurti duomenis naudodami specializuotą programinę įrangą. Yra daugybė programų, skirtų duomenų atkūrimui iš neveikiančio Android arba iOS telefono, tokių kaip Dr.Fone, iMobie PhoneRescue, EaseUS MobiSaver ir kt.

Telefonai su nešifruotais duomenimis

Jeigu jūsų telefonas yra senesnės kartos ir duomenys nėra šifruoti, jūsų duomenų atkūrimo galimybės yra daug geresnės. Tokiu atveju, jei telefonas vis dar gali būti prijungtas prie kompiuterio per USB, galite naudoti duomenų atkūrimo programinę įrangą, pvz., Recuva, siekiant atkurti prarastus failus.

Kaip apsisaugoti nuo duomenų praradimo

Geriausias būdas išvengti duomenų praradimo yra reguliariai atsarginių kopijų kūrimas. Tiek Android, tiek iOS siūlo įrankius, skirtus atsarginių kopijų kūrimui, kad galėtumėte lengvai atkurti duomenis, jei jūsų telefonas sugenda.

Galų gale, nors ir yra įvairių būdų atkurti duomenis iš neveikiančio telefono, ne visada galima 100% garantuoti sėkmės. Kai kuriais atvejais duomenų atkūrimas gali būti neįmanomas. Tačiau nenusiminkite – pirmiausia išbandykite visus galimus būdus, ir jei vis tiek negalite atkurti savo duomenų, galbūt laikas pasikonsultuoti su profesionalais.

Scroll to Top